Екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні

2 квітня 2023 р. кафедра історії ФСП організувала екскурсію для студентів ФЕЛ і ІПСА до Національного музею історії України у Другій світовій війні, щоб ознайомитися з бойовою технікою Другої світової війни і ХХ ст. у рамках курсу «Історія науки і техніки». Студентами було оглянуто військові машини та озброєння – танки, літаки, артилерійські гармати і міномети, «катюші», літаки 40 рр. ХХ ст. Також показано військову техніку, задіяну у збройних конфліктах другої половини ХХ ст., які студенти вивчають на парах, а тепер мали змогу побачити їх реальні масштаби і детальніше зрозуміти принцип роботи. Екскурсія сприяла накопиченню нових знань, посилення інтересу з боку студентів до курсу, а також цікавій дискусійній комунікації між студентами, викладачами і гідом.

Жовта І.І., аспірантка кафедри історії ФСП