«Електронний кампус»: відтепер відомості формуються та заповнюються онлайн

Процес дистанційного навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського щораз удосконалюють. Останній апдейт стосується формування та заповнення відомостей, в яких фіксуються результати семестрового контролю.

Раніше викладачі заповнювали усі відомості у паперовому вигляді та відносили до деканатів, де оцінки вручну заносились працівниками до системи АС «Деканат». Тепер процес значно спростився: представники деканатів формують електронні відомості в системі «Електронний кампус», після чого відомості відображаються в модулі «Сесія» в особистих кабінетах тих викладачів, які здійснюють семестровий контроль. Після проведення заліку чи екзамену викладач заповнює е-відомість, зберігає дані і вони вже є доступними для працівників деканату. Передача даних між двома системами «Електронний кампус» та АС «Деканат» буде здійснюватись автоматично. Такий механізм не тільки полегшує життя викладачам, а й дає можливість не змінювати графік проведення семестрового контролю навіть в умовах карантину.

«Це допоможе витримати терміни проведення заліків та екзаменів, які заплановані за графіком», – пояснює керівник відділу навчально-виховної роботи ДНВР Тетяна Хижняк.

Оновлення успішно протестували й застосували на заліковій сесії студентів 3-го курсу (скорочений термін навчання, вступ після технікумів/коледжів) та 4-го курсу – відомості по заліках, курсових роботах/проектах вже надійшли до деканатів. Фахівці «Електронного кампуса» розробляють можливість автоматичного відображення результатів іспитів та заліків в особистому кабінеті студента – так само, як там відображаються результати поточного контролю з дисциплін.

Функцію електронного заповнення відомостей планують застосовувати не лише у період дистанційного навчання, а й надалі.

«Це не тимчасовий захід, а перспективний напрям розвитку», – коментує Тетяна Хижняк.

Джерело: https://kpi.ua/node/18020