Відбувся черговий методологічний семінар

01.04.2022 р. на кафедрі історії ФСП у дистанційному форматі із використанням Google Meet відбувся черговий методологічний семінар. З доповіддю на актуальну і цікаву тему: «Роль органів влади і православного кліру у формуванні позитивного іміджу чорносотенців на Волині на початку ХХ ст.» виступив к.і.н., доцент кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства та природокористування Цецик Ярослав Петрович.

На заході були присутні не лише члени кафедри історії  (Костилєва С.О., Кізлова А.А., Хитровська Ю.В., Шевчук Т.В., Бузань В.Ю., Перга Ю.М., Тарнавський І.С., Ігнатова Л.Р., Боєва С.Ю., Махінько А.І., Корнієнко Г.А.) та аспірантки Жовта І. й Тарасюк М., а й декан ФСП Цимбаленко Я.Ю., зав. кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства та природокористування Тихончук Л.Х., зав. кафедри соціології ФСП Федорченко-Кутуєв П.В. і старший викладач цієї ж кафедри Якубін О.Л.

Доповідач ґрунтовно проаналізував роль органів імперської влади і православного духовенства у формуванні організаційної мережі, пропаганді ідеології та іміджу чорносотенців, що дало змогу визначити їхню роль у суспільно-політичному житті Волині, проаналізувати ключові принципи імперської політики, висвітлити ставлення до представників інших конфесій та етногруп, з’ясувати, які заходи вживалися для протидії опонентам організації з боку силових структур, а також показати еволюцію ставлення органів влади до неї.

Після завершення доповіді відбулась продуктивна дискусія, в якій взяли активну участь зав. кафедри історії Костилєва С.О., доцент кафедри історії Кізлова А.А. та професор кафедри історії  Хитровська Ю.В.

Ю.В. Хитровська