Методичний семінар на тему: «Особливості висвітлення історії КПІ: навчальний аспект та публічна історія»

30.09.2022 р. на кафедрі історії у дистанційному режимі (Google Meet) відбувся черговий методичний семінар, на який були запрошені колеги з інших кафедр ФСП. На цьому заході з ґрунтовною доповіддю на актуальну тему: «Особливості висвітлення історії КПІ: навчальний аспект та публічна історія» виступили заступник декана ФСП з наукової роботи,  доцент кафедри історії Перга Юрій Миколайович та доцент кафедри історії Бузань Віталій Юрійович.

Ю.М. Перга у своїй доповіді окреслив основні напрями популяризації історії КПІ у світлі підготовки університету до святкування 125-річчя з дня його заснування та ознайомлення студентства, аспірантської молоді, професорсько-викладацького складу, абітурієнтів, широкого загалу з історією КПІ. Серед таких напрямів особливу увагу було приділено підготовці циклу відкритих лекцій з історії КПІ в різні періоди його існування, перша із яких відбулася 29 вересня 2022 р., її прочитав доцент кафедри історії С.В. Чолій на тему: «Історія КПІ: від мамонтів до вчора».

У свою чергу В.Ю. Бузань поділився своїм досвідом викладання навчальної дисципліни «Історія Київської політехніки», проаналізував наявну літературу та джерельну базу, висвітлив позитивні аспекти й існуючі недоліки, звернув увагу на рівень сприйняття студентами цієї дисципліни, окреслив перспективи її викладання у майбутньому тощо. Після завершення доповіді своїми розмірковуваннями щодо почутого поділився доцент кафедри історії  С.В. Чолій, який також має великий досвід викладання даного курсу.

Після цього відбулась продуктивна дискусія, в якій взяли участь викладачі кафедри історії.

Хитровська Ю.В.