З глибоким сумом повідомляємо про втрату нашої колеги Ольги Лабур

З глибоким сумом повідомляємо про втрату нашої колеги, доцентки кафедри історії, кандидатки історичних наук Ольги Лабур (25.12.1972 – 28.09.2024). Ольга була відданою дослідницею, викладачкою, активною діячкою в галузі жіночої та гендерної історії, чуйною та порядною людиною.

Понад двадцять років вона викладала на нашій кафедрі та запам’яталась студентам творчим підходом до проведення занять, брала участь у численних наукових і освітніх ініціативах, спрямованих на розвиток гендерних студій в Україні.

Незважаючи на важку хворобу, Ольга Лабур продовжувала працювати над своїми дослідженнями до останніх днів. Її мужність і прагнення до життя залишаться у нашій пам’яті як приклад незламної волі та відданості науці.

Ми висловлюємо щирі співчуття її доньці Вікторії, рідним та близьким. Світла пам’ять Ользі Лабур – її внесок у науку та суспільство завжди залишатиметься з нами.