Інформаційно-просвітницька діяльність викладачки Ольги Мартинюк у закордонних ЗМІ

«Європейці усвідомлюють усю брутальність війни в Україні, однак ще мало знають про самобутність української культури» – викладачка кафедри Ольга Мартинюк про роботу на інформаційному фронті

За останні три тижні Ольга Мартинюк виступила 15 разів у закордонній пресі та публічних заходах. Вона евакуювалася до Швейцарії у перший день війни, взявши з собою нашвидкуруч зібраний тривожний рюкзак. У неї залишилися теплі контакти після минулорічного стажування в Університеті Базеля. Щойно перетнувши кордон із Польщею, пані Мартинюк обрала своїм громадянським обов’язком на час війни ­– розповідати світові про українську політику та історію, боротися відтак із багатовічною російською пропагандою. Вона попросила знайомих давати контакти пресі й невдовзі стала локальною медіа-знаменитістю, уособлюючи собою українські голоси та високий міжнародний стандарт історичного мислення.

Серед найбільш значущих матеріалів:

Ольга Мартинюк