Відбувся черговий методичний семінар

29.04.2022 р. на кафедрі історії відбувся черговий методичний семінар у дистанційному режимі (Google Meet). На цьому заході виступила к.і.н., старша викладачка кафедри історії ФСП Мартинюк Ольга Володимирівна на тему: «Культура на фронті війни з Росією: реакція західних інституцій». З 24.02.2022 вона перебуває в м.Базель, Швейцарія.

Ольга Володимирівна розповіла про цикл своїх інтерв’ю в німецькомовних швейцарських ЗМІ. В них мова йшла про українську історію, а також українсько-російські відносини в історичній ретроспективі. Окрему увагу доповідачка звернула на певні проросійські наративи у швейцарській пресі, притаманні їй до останнього часу, та засоби можливої протидії подібним наративам з боку українських істориків. Торкнулася вона також питання ставлення швейцарців до українських переселенців та їх можливої інтеграції у швейцарське суспільство. Після виступу відбулася плідна дискусія, в якій взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри історії.

проф. Хитровська Ю.В., доц. Шевчук Т.В.