Тематичні семінари з історії науки і техніки

Тематичний семінар з історії медицини

«Історія науки і техніки» є однією з навчальних дисциплін викладання яких забезпечується кафедрою історії. Останнім часом намітилися тенденція до зростання популярності цієї дисципліни серед студентства. Студентський історичний гурток вирішив започаткувати цикл тематичних семінарів з розвитку певних галузей науки і техніки. 10 листопада 2016 р. відбувся семінар присвячений історії розвитку медицини з найдавніших часів до сьогодення. У ньому взяли участь студенти першого курсу факультету біомедичної інженерії (ФБМІ) НТУУ «КПІ»: Олексій Гончарук, Денис Фурсов, Ілля Янковий, Юлія Тихоненко, Олесандра Феч, Ярослав Савченко, Андрій Дяк, Дмитро Гриневич. Учасники засідання обговорили розвиток медицини в стародавньому світі (Єгипет, Месопотамія, Китай, Греція, Рим), в середньовічній Європі, протягом XIX та XX століття. Доповіді супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Студентський історичний гурток планує й надалі проводити подібні тематичні семінари за участю студентів та викладачів КПІ.

Бузань В.Ю.