Викладачі кафедри відвідали міжнародну конференцію «Driving Economic Recovery: Scaling Digital Education Experiences»

Науково-педагогічні працівники кафедри історії відвідали міжнародну конференцію «Driving Economic Recovery: Scaling Digital Education Experiences», яка відбувалася в КПІ м. Ігоря Сікорського 19-20 вересня 2024 р. У перший день відбувалося пленарне засідання, а наступного дня секційні засідання. В конференції взяли участь представники українського й закордонного академічного середовища, держслужбовці, законодавці, співробітники міжнародних організацій, експерти. На конференції обговорювалося як цифрова освіта та освітні інновації сприятимуть відновленню економіки.

Бузань В.Ю. Фото: Facebook сторінки Iura Perga, fspinform