Участь у наукових конференціях

Протягом квітня 2024 р. доцент кафедри історії, д. і. н. Антоніна Кізлова взяла участь у трьох наукових конференціях.

19 квітня виступила онлайн із доповіддю «Катеринославські єпархіальні відомості» про хресний хід із Самарською іконою Богородиці 1913 р. на території Луганської обл.» на VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Луганщина: краєзнавчі розвідки», організованій на базі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» в Лубнах.

Усього на конференції відбулося 36 доповідей, а участь у ній узяли історики, філологи, соціологи, літератори, мистецтвознавці, а також учасники краєзнавчих об’єднань – учні закладів середньої та фахової передвищої освіти, військовослужбовці.

Того самого дня, теж онлайн, виступила з доповіддю «Identification Tags: Tiny Keys to a Long Memory and Scientific Insights (The Case of Pavlo Shevchenko (1914–1942)», підготовленою у співавторстві з молодшим науковим співробітником відділу біоархеології Інституту археології НАН України, аспірантом Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Юрієм Долженком на міжнародній науковій конференції «Rethinking War: 3rd Interdisciplinary Virtual Conference», організованій на базі центрів «Gender, Sexuality, and Women’s Studies» та «Bioethics and Health Law» і кафедри історії Пітсбурзького університету, США.

Усього на конференції відбулося 33 доповіді, а участь у ній узяли історики, філологи, соціологи, філософи, психологи, юристи, реабілітологи, політологи.

25 квітня виступила онлайн із доповіддю «Вотивні привіски з написами про здоров’я з колекції Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» на Всеукраїнській науковій конференції «Краєзнавчі та історико-біографічні студії в сучасній Україні», організованій на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Усього на конференції відбулося 95 доповідей, а участь у ній узяли історики, філологи, педагоги, правознавці, філософи, економісти й географи.

А. Кізлова.