Лекція на тему «Чому є важливим багатонаціональний підхід до історичного минулого України»

29 травня 2019 р. у залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася відкрита лекція професора історії та політології Університету Торонто (Канада) Павла-Роберта Магочія та професора історії Північно-Західного Університету Чикаго (США) Йоханана Петровського-Штерна на тему «Чому є важливим багатонаціональний підхід до історичного минулого України» та презентація їх спільної книги «Євреї та українці: тисячоліття співіснування». Студенти, аспіранти та викладачі університету мали можливість не лише прослухати пізнавальну лекцію закордонних істориків, а й взяти участь у дискусії та отримати книгу в подарунок.