Зустріч з професором Університету Хоккайдо

17 червня 2015 року відбулася зустріч проф. Костилєвої С. О., завідувача кафедри історії НТУУ «КПІ» та професора Осаму Іеда, представника Слов’янсько-євразійського дослідницького центру Університету Хоккайдо, Японія.

Під час зустрічі відбулося знайомство професора Іеда з НТУУ «КПІ» та гуманітарним блоком дисциплін, які викладаються  у нашому ВНЗ. Основною темою зустрічі стали перспективні спільні наукові проекти, в тому числі міжнародні історичні дослідження, в яких може бути задіяною кафедра історії у зв’язку із значним зростанням інтересу до України та її історії серед світового наукового товариства.

Сподіваємось, дана зустріч стане основою для подальшого розвитку міжнародної наукової співпраці НТУУ «КПІ», в тому числі і у напрямку гуманітарних досліджень.