Престижне швейцарське видання написало про студентів КПІ

Два з половиною розвороти у вагомому швейцарському виданні Neue Zürcher Zeitung am Sonntag присвячено досвіду студентів КПІ. Дещо раніше Іван, Тимур, Марго, Денис, Максим та Валерія заповнили анкету «Війна очима студентів», що є спільною ініціативою студентів та викладачів кафедри історії. Їх досвід репрезентує різні стратегії спротиву підлітків у складних обставинах збройної агресії – зокрема волонтерство, допомога родині в домашньому побуті, вимушене переселення, переховування від ракетних обстрілів в укриттях, продовження навчання. Історії студентів з опитника сповнені особистих рефлексій, проникливих спостережень та неповторного студентського гумору ­– усе це створило оптимістичну картину непорушної віри юних українців в швидку перемогу. Це надихає західні суспільства й надалі підтримувати нашу країну в її незламній боротьбі.

Проєкт «Війна очима студентів» продовжує збір свідчень студентів. Якщо ви в безпеці та маєте хвилинку часу, заповніть будь ласка гугл-форму за посиланням нижче. Просимо викладачів поширювати лінк серед своїх студентів. Кожен голос важливий, щоб ворожа пропаганда не могла вводити суспільну думку в оману. Аспіранти також запрошуються до заповнення формуляру.

Лінк на опитник: https://forms.gle/

Автор: Ольга Мартинюк