Історичний вебінар\Historical webinar за участі викладачки кафедри історії Ілони Жовтої

«Історичний вебінар\Historical webinar», рубрика «Модерна доба. Довге ХІХ століття», презентував вебінар за участі викладачки кафедри історії, доктора філософії з історії Ілони Жовтої «Повсякдення вихованок Київського інституту шляхетних дівчат ХІХ – поч. ХХ ст.: зовнішній вигляд, гардероб, харчування». У доповіді основну увагу приділено тому як працівники Київського інституту шляхетних дівчат наглядали за зовнішнім виглядом вихованок, а саме за дотриманням гігієни, збереженням чистоти й охайності одягу, виконанням інститутського дрескоду. Розглянуто і роль колективу у забезпеченні одягом вихованок (представлено огляд і наведено якісні характеристики інститутського вбрання, зокрема і демісезонне, і випускне; тканини, які закуповувались, їх якість; а також взуття). Висвітлено як працівники закладу дбали про харчування інституток, як закуповувались продукти, як формувався щоденний раціон, а також як впливав санітарний стан кухні на харчування дівчат.