Про підсумки загальноуніверситетської олімпіади з історії України

24 травня 2023 р. на базі кафедри історії факультету соціології і права Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” відбувся ІІ етап загальноуніверситетської олімпіади з “Історії України”. В ній взяли участь більше 80 студентів факультетів та інститутів університету.

У зв’язку з воєнним станом олімпіада проходила у дистанційному режимі та синхронному форматі із забезпеченням надійної ідентифікації на платформі дистанційного навчання “Сікорський”. Завдання складалися з тестових питань, а також питань описового характеру. Максимальна кількість балів за виконання всіх завдань становила 20.

Журі олімпіади, після перевірки робіт, визначило переможців. І хоча найвищу кількість балів не набрав жоден учасник, проте перемогу здобула студентка видавничо-поліграфічного інституту Дерека Вікторія Валеріївна – 17,7 бали. Друге та третє місця розділили студент факультету інформаційно-обчислювальних технологій Монтицький Назарій Олегович та студентка інституту прикладного системного аналізу Петрик Владислава Валеріївна, які набрали однакову кількість балів – 17,3.

Оргкомітет олімпіади вітає переможців та усіх учасників олімпіади та бажає всім мирного неба.

Людмила Ігнатова