Аспірантка Ілона Жовта Ілона взяла участь у програмі The Baltic University Programme

З 23 – 27 листопада 2022 р. аспірантка кафедри історії Жовта Ілона взяла участь у щорічному воркшопі для аспірантів, організованого The Baltic University Programme, на базі Технологічного університету, у м. Лодзь.

Були проведені лекції із запрошеними професорами з різних країн щодо design thinking, як правило презентувати дослідження, створення постерів для виступів, як креативно мислити і як боротися з обмеженнями. Також кожному з учасників було надано окрему консультацію із спеціалістом із його сфери. Для Ілони була організована зустріч із соціологом Томашом Ференцем з Університету Лодзя.

Останнім кроком була презентація дисертаційних досліджень з обговоренням усіх учасників і вручення дипломів.

Ілона Жовта