Доцент кафедри історії Антоніна Кізлова взяла участь у міжнародних наукових конференціях

Щороку 10 листопада відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Тож до цієї дати бувають приурочені численні наукові заходи.

У двох із них узяла участь онлайн доцент кафедри історії, д. і. н. Антоніна Кізлова.

10 листопада – в міжнародній науково-практичній конференції «ХХV Сходознавчі читання А. Кримського», котру проводив Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України в партнерстві з Видавничим домом «Гельветика» та «Центром українсько-європейського наукового співробітництва», з темою «Висвітлення заходів до 900-річчя хрещення Русі на місці Володимирового хрещення в журналі “Таврические епархиальные ведомости.

11 листопада – в міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку» на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України) з темою «Зовнішній вигляд Володимирського собору в путівниках по Києву, виданих на межі ХІХ–ХХ ст.».

До програми першої конференції увійшло 98 доповідей від економістів, істориків, мистецтвознавців, педагогів, політологів, психологів, філологів та філософів із України, Азербайджану, Великої Британії, Німеччини, Польщі.

Автори з українських установ представляли Київ – 58;Львів – 10;Дніпро – 6;Одесу та Харків – по 5; Миколаїв – 4; Вінницю, Івано-Франківськ, Кропивницький, Слов’янськ, Чорнобай – по 2; Ізюм, Кам’янець-Поділський, Кривий Ріг, Луцьк, Мелітополь, с. Новосанжарівка Миколаївської обл., с. Поляхова Хмельницької обл., с. Сафронівка Миколаївської обл., Суми, Чернівці, Чернігів, Ужгород – по 1.

До програми другої конференції, організатори котрої спрямували всі оргвнески учасників на допомогу Збройним Силам України, ввійшло 189 доповідей від молодих науковців України, Ізраїлю, Німеччини з таких напрямів: аграрні науки та ветеринарія; біологія та охорона здоров’я; гуманітарні науки та мистецтво; математичні науки; природничі науки; суспільні науки; технічні науки.

Докладніше з програмою та коротким змістом доповідей можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/PMFPOhw

Збірники матеріалів обох конференцій буде розміщено онлайн.

Антоніна Кізлова.