Спеціальність 032 Історія та археологія
 

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!
Незалежна, суверенна, самостійна держава Україна уже три десятиліття творить нову історію й досі веде змагання за буття, за своє щасливе майбутнє.
Ми навчилися творити, працювати, досягати вершин водночас з тим, як Україна міцніла, розвивалась, приймала виклики сучасного світу.
З перших років незалежності України Київська політехніка розпочала упевнений рух до глобалізованого вільного сьогодення. Відбулась демократизація університетського життя, децентралізація управління та запровадження засад самоврядування.
Упродовж усіх років КПІ плекає ці цінності й дедалі більше інтегрується в європейський науково-освітній простір. Тут вперше в Україні відкрили Державний політехнічний музей, технологічний і науковий парки «Київська політехніка», заснували перше в країні університетське інноваційне середовище. Сьогодні на весь світ відома екосистема Sikorsky Challenge, яка дає життя й розвиток унікальним винахідницьким талантам та інноваційним проєктам.
Своїми розробками у галузі оборонно-промислового комплексу КПІ став на захист держави, її незалежності й територіальної цілісності. Наші студенти та викладачі були активними учасниками подій на майдані Незалежності 2004 року. Боролися за гідність і права громадян під час революції 2013—2014 років. Стали воїнами зі зброєю в руках на сході України, захищаючи її свободу й суверенітет. У цих жорстоких боях віддали життя чотирнадцять київських політехніків. Чотирьом з них присуджено звання Героя України посмертно.
Ми пережили безліч злетів і розчарувань, досягли багатьох здобутків і припустили чимало помилок за ці 30 років. Я щиро бажаю нам, щоб ця ювілейна дата стала символічною, переламною в долі нашої Батьківщини. Щоб на наступному етапі нашого розвитку ми започаткували новий щасливий, світлий шлях незалежної, сильної, квітучої України.
Слава Україні!
З Днем Незалежності, дорогі київські політехніки!
Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло Згуровський.
Джерело: офіційна Facebook-сторінка КПІ ім. Ігоря Сікорського
URL: https://www.facebook.com/ntuu.kpi/posts/4591015194294644