Участь викладачів кафедри історії у підготовці слухачів підготовчого відділення до складання НМТ

Непрості реалії сьогодення внесли зміни у життя вступників. Через неможливість проведення у цьому році зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у традиційному форматі, Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про складання цьогорічними вступниками національного мультипредметного тесту (НМТ), який містить три блоки завдань, зокрема з історії України.

Враховуючи, що вступники до технічних закладів вищої освіти, орієнтуючись на правила традиційного ЗНО, не планували проходити тестування з історії України, у КПІ ім. Ігоря Сікорського організували для слухачів підготовчого відділення додаткові заняття з цього навчального предмету. До проведення цих занять долучилися доценти кафедри історії ФСП – Кізлова А.А., Ігнатова Л.Р., Махінько А.І. та Шевчук Т.В.

Заняття для майбутніх вступників проходять за програмою, затвердженою Інститутом моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського «Новітня історія України» і розраховані на 15 академічних годин.

У зв’язку з воєнним станом у країні, заняття проводяться онлайн з використанням наочного матеріалу у вигляді презентацій.

Автори: Людмила Ігнатова, Анна Махінько