Доцент кафедри історії Анна Махінько взяла участь у міжнародній науковій конференції

2 червня 2022 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування відбулася у онлайн-форматі міжнародна науково-практична конференція «Відносини між Україною і НАТО на сучасному етапі: досягнення і виклики». Участь у заході узяли вітчизняні та іноземні науковці, а також фахівці у галузі міжнародних відносин. Учасники з України, Нідерландів, Греції, Ізраїлю, Індії обговорили актуальні проблеми сучасної геополітики, забезпечення безпеки, події українсько-російського військового конфлікту, аспекти співробітництва України з альянсом, звернулися до історичного досвіду у вітчизняному та загальносвітовому контексті.

Доцент кафедри історії Анна Махінько представила доповідь «Система військової освіти у Наддніпрянській України (ХІХ – початок ХХ ст.)», яка вміщена у електронному збірнику матеріалів конференції.

Анна Махінько