Кафедра історії долучилася до проведення профорієнтаційної роботи

Представники професорсько-викладацького складу кафедри історії долучилися до проведення профорієнтаційних заходів факультету соціології і права (ФСП). 12 травня 2022 р. професор Юлія Хитровська зустрілася з директорами шкіл м. Трускавця Львівської області (школи №1,2,3), провела серед них агітаційну кампанію щодо вступу їх випускників на ФСП та надала інформаційні матеріали для вступників, які за допомогою електронних засобів комунікації були розповсюджені серед цьогорічних випускників, їх батьків й вчителів. 6 червня 2022 р. доцент Віталій Бузань та професор Юлія Хитровська провели онлайн-зустріч з учнями гімназії «Академія» м. Києва. 8 червня 2022 р. доцент кафедри історії Антоніна Кізлова провела онлайн зустріч у гімназії № 1 м. Прилуки Чернігівської обл.

Під час цих онлайн зустрічей викладачі кафедри розповіли випускникам закладів середньої освіти про спеціальності та освітні програми за якими можна здобути вищу освіту на ФСП, особливості вступної кампанії, освітнє середовище, інфраструктуру, матеріально-технічну базу факультету й університету. Розповідь супроводжувалась демонстрацією пізнавальної презентації, яка була підготовлена факультетом. Викладачі також поділилися зі випускникам шкіл добіркою гіперпосилань на вебресурси ФСП для абітурієнтів та запропонували їм приєднатися до Telegram-каналу й чату для абітурієнтів ФСП для того, щоб надалі мати можливість уточнювати інформацію про факультет та слідкувати за перебігом вступної кампанії.

Віталій Бузань