Історія України

Мета дисципліни: сформувати у студентів знання про основні етапи, процеси і події історії України в контексті історії світової цивілізації.

Анотація дисципліни: навчальна дисципліна передбачає  поглиблення та систематизацію історичних знань студентів, опрацювання на проблемному рівні широкого комплексу питань, тематично об’єднаних у чотири модулі: етнополітичний контекст української історії; історичні аспекти державотворення і правотворення; соціальні процеси і повсякденне життя на українських землях; визначальні тенденції розвитку вітчизняної науки і техніки. Опанування навчальним матеріалом сприятиме отриманню студентами цілісного уявлення про історичний розвиток українського народу, формуванню у молодих людей уявлення про логіку історичних процесів на українських землях у контексті розвитку історії людства.

2022-2023 навчальний рік

2020-2021 навчальний рік