Доцент кафедри історії Людмила Ігнатова взяла участь у онлайн-академії для істориків «Історія в часи війни»

Доцент кафедри історії Людмила Ігнатова 12 вересня 2022 р. відвідала онлайн лекцію проф., д.і.н. Ярослава Грицака «Глобальна історія України та війна сьогодення». Крім основної доповіді пана Ярослава Грицака, в якій він представив, зокрема, і свою книгу «Подолати минуле: глобальна історія України», учасники зустрічі мали можливість прослухати доповіді учасників академії та взяти участь в обговоренні актуальних питань з історії України.

Цей захід відбувся в рамках чотирьох тематичних днів 12-15 вересня 2022 р., які розпочинаються вступними лекціями членів Німецько-Української комісії істориків. Організаторами цього заходу є Німецько-Українська комісія істориків та Відкритий Університет в Екзилі (Мюнхен, Німеччина). Докладніше: https://uamoderna.com/support/litnya-akademiya-dlya-istorikiv

Ігнатова Л.Р.