Методичний семінар про грантові проєкти

13.12.2023 р. на кафедрі історії у дистанційному режимі (Google Meet) відбувся черговий методичний семінар, на який були запрошені колеги з інших кафедр ФСП та аспіранти. На цьому заході з ґрунтовною доповіддю на актуальну і цікаву тему: «Грантовий проект в Forum Transregionale Studien 2022-2023: специфіка роботи в дослідницький групі», з використанням презентаційного матеріалу, виступила к.і.н., доцент кафедри історії Лабур Ольга Володимирівна.

У доповіді було розглянуто види грантів, їх специфіка, механізми пошуку та отримання. Особливо детально Ольга Володимирівна поділилася власним досвідом роботи у дослідницькій групі над грантовим проектом у Forum Transregionale Studien, що реалізовувався протягом 2022-2023 рр., та його безпосередніми результатами.

Після доповіді відбулась продуктивна дискусія, в якій взяли участь викладачі кафедри історії.

Хитровська Ю.В.