Вийшов друком підручник «History of Science and Technology» авторства доцентів кафедри історії Сергія Чолія та Юрія Перги

Ми раді повідомити, що завдяки невтомній праці наших доцентів Сергія Чолія та Юрія Перги, було видано новий навчальний підручник «History of Science and Technology». Цей підручник отримав рекомендацію від Вченої Ради КПІ!

У навчальному матеріалі представлено резюме лекційного курсу «Історія науки та техніки», яке спроектоване для підтримки студентів під час підготовки до семінарських занять, самостійної роботи та підготовки до семестрового контролю.

Публікація розглядає історію розвитку світової наукової думки, досліджує історію розвитку техніки та представляє основні етапи розвитку інженерної освіти.

Ми впевнені, що цей підручник стане незамінним помічником для наших студентів та допоможе їм глибше розуміти та цінувати насліддя наукової та технічної думки.

Юрій Перга