Історія Київської Політехніки

Мета дисципліни: сформувати у студентів уявлення про Київську політехніку як один із провідних вищих навчальних закладів, визначити його місце і роль в українській та світовій історії, розвитку науки і техніки.

Анотація дисципліни: У курсі визначено теоретичні основи, головні поняття, методи і принципи  нового напряму наукового знання – університетології. Перед студентами буде розгорнуте широке історичне полотно становлення і розвитку Київської Політехніки крізь призму соціально-політичних і соціокультурних процесів. Студенти дізнаються про обставини постання окремих факультетів, формування провідних наукових шкіл, про досягнення і персональні життєві історії визначних науковців. З’ясовуватимуться впливи конкретно-історичних умов на організацію освітнього процесу та наукове життя Київської Політехніки, повсякденне життя її професорсько-викладацького складу та студентства. Курс презентує сталість традицій Київської Політехніки та обґрунтовує їх важливість у розвитку університету.

2020-2021 навчальний рік

Програма навчальної дисципліни

Робоча програма кредитного модуля

Силабус