Співробітник кафедри історії нагороджений почесною грамотою НФДУ

13 грудня 2023 року доцент кафедри історії Чолій Сергій Васильович був нагороджений почесною грамотою Національного фонду досліджень України за вагомий особистий внесок у розвиток системи грантового фінансування на конкурсній основі наукових досліджень українських вчених.

Фонд є спеціальним інструментом реалізації державної політики, за допомогою якого здійснюється фінансування заходів, спрямованих на всебічний розвиток української науки як основного чинника економічного зростання держави. Діяльність фонду спрямована на створення сприятливих умов для максимальної реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері наукової і науково-технічної діяльності на принципах змагальності та наукового лідерства. Основним завданням Фонду є організація та проведення відкритого конкурсного відбору проєктів, що фінансуватимуться за рахунок грантової підтримки, з обов’язковим проведенням незалежної та об’єктивної наукової і науково-технічної експертизи, у тому числі із залученням іноземних експертів, та подальшим організаційним і фінансовим забезпеченням проєктів – переможців конкурсного відбору.

Сергій Васильович співпрацює з НФДУ з 2022 року та був обраний за конкурсом членом Наукової ради НФДУ. Наукова рада фонду є одним з органів управління, який визначає основні наукові напрями діяльності Фонду та координує процеси конкурсних процедур та відбору переможців.

Заохочуємо всіх науковців до участі у конкурсних програмах НФДУ, які дають можливість отримати додаткове фінансування для проведення наукових досліджень. Більше інформації на веб-сайті фонду https://nrfu.org.ua

Автор – Чолій С. В.