Участь професора Ю.В. Хитровської у Чемпіонаті Світу з Науки

З 7 по 21 серпня 2023 р. у Дубаї (ОАЕ) відбувся І Чемпіонат Світу з Науки (у дистанційному форматі), у якому взяли участь 1236 науковців із 69 країн світу. Роботи було подано по 38 галузях науки. Серед суддів було понад 30 Нобелівських лауреатів. Нагороди здобули 360 вчених. Серед переможців чемпіонату (друге місце) професор кафедри історії КПІ імені Ігоря  Сікорського, д.і.н.  Ю. В. Хитровська (тема дослідження: «The Evolution of the Relationship between the Roman Catholic Church and Polish Freemasonry and Their Influence on the Socio-Political Life in Right-Bank Ukraine in the Late Eighteenth and Early Twentieth Centuries»).

У загальнокомандному заліку по країнах перше місце здобув Китай, друге місце – США, третє місце – ОАЕ, четверте місце – Індія, п’яте місце – Франція, шосте місце – Велика Британія, сьоме місце – Бразилія, восьме місце – Ізраїль, дев’яте  місце – Україна, десяте місце – Австралія.

Отримані вченими результати будуть відображені у міжнародних університетських рейтингах.