Вакації вихованців КПІ у минулому на базі рідної alma mater

У студентів Київського політехнічного інституту з початком липня розпочалися літні канікули, і ми б хотіли нагадати як проводили свої вакації вихованці КПІ у минулому на базі рідної alma mater. У період 60-80 тих рр. ХХ ст. вихованці мали змогу відпочивати у спортивно-оздоровчому таборі «Сосновий» на березі Дніпра і спортивному таборі «Маяк» на узбережжі Чорного моря, де вони зміцнювали своє здоров’я, активно займалися 28 видами спорту, підвищуючи спортивну майстерність та примножуючи славні спортивні традиції. У 1968 р. у приміщенні гуртожитку № 9 був створений і прийняв першу групу відпочиваючих студентський профілакторій, де вихованці могли набратися сил. Також адміністрацією вузу організовувались екскурсії й туристичні походи для студентів улітку. У період ХХІ ст. на базі КПІ діє студентський гірський табір «Глобус», учасники якого підкорюють карпатські вершини. Ми сподіваємося студенти КПІ проведуть з користю свої літні канікули і повернуться з новими силами до навчання у вересні.

Матеріали взято з книги «Київський Політехнічний інститут. Нарис історії» та з офіційного сайту КПІ.

Підготувала Жовта І. І.

Аспірантка і викладачка